Zarezerwuj już teraz czas między 20 a 25 lipca 2020 r. na niezapomniane chwile spotkania z Bogiem i ludźmi. W codziennym programie znajdzie się czas na Eucharystię, pracę w grupach, konferencje, koncerty wieczorne. Czeka was wiele niespodzianek.

Zgłoszenia: www.swietomlodziezy.com
Koszt: 

Zapraszajcie w naszym imieniu swoich znajomych!

Więcej informacji już wkrótce…

W tych dniach chcemy zaprosić dzieci – ze szkół podstawowych, które już ukończyły trzecią klasę, na ten szczególny czas, kiedy każdy uczestnik bierze udział w specjalnych konkursach i zabawach rozwijających ducha, umysł i ciało. W czasie WAKACJI Z BOGIEM na Górze św. Anny będzie czas również na codzienną modlitwę i Eucharystię.
Za każdym razem spotkaniu towarzyszy inny temat. Gościliśmy już w indiańskiej wiosce, podróżowaliśmy dookoła świata, uczestniczyliśmy w greckiej olimpiadzie i byliśmy w średniowiecznym zamku!

W tym roku czeka nas kolejna piękna i ciekawa przygoda…

WAŻNE INFORMACJE:

ZAPISY DZIECI RUSZAJĄ OD 1 CZERWCA pod adresem: duszpasterstwo.swanna@gmail.com

Koszt: 320 zł w tym 40 zł bezzwrotnej zaliczki wpłaconej na konto duszpasterstwa, po uprzednim potwierdzeniu przez duszpasterzy o przyjęciu dziecka.

Karta informacyjna uczestnika: TUTAJ

INFO DLA RODZICÓW

Przypominamy, że w trakcie rekolekcji dzieci nie mogą mieć telefonu komórkowego.

Jako organizatorzy  będziemy tego bardzo przestrzegać i jeśli dzieci będą posiadały telefony, nie zostaną przyjęte na Wakacje z Bogiem.

Prosimy pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem rekolekcji organizowanych przez duszpasterstwo i wypełnieniu zgody związanej z RODO – wszytko dostępne TUTAJ

FDS-y

Zapraszamy Cię do spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem. Wsłuchując się w Słowo Boże i wpatrując się w osobę św. Franciszka z Asyżu, będziemy chcieli wejść w głąb swego serca podczas Franciszkańskich Dni Skupienia dla młodzieży męskiej. Dzisiaj Bóg wzywa ciebie, abyś odkrył tajemnicę jaką kryje twoje serce!

Czas FDS-ów będzie również czasem poznania życia zakonnego. Na własne oczy przekonasz się jak wygląda dzień zakonnika, jak się modli, jak żyje we wspólnocie. Będzie to czas wzajemnej wymiany doświadczeń. Poznasz charyzmat franciszkański i co to znaczy być duchowym synem św. Franciszka z Asyżu.

Miejsce: 
Początek w piątek o godzinie 18:00
ZGŁOSZENIA I WSZELKIE INFORMACJE: o. Kamil – email: kamilofm@wp.pl lub tel: 608389505.

M&M’S czyli Pielgrzymka ministrantów, marianek i grup przyparafialnych

Więcej informacji już wkrótce…

Zapraszamy na rekolekcje dla Służb Święta Młodzieży. Będzie to czas przygotowania się do XXIV Święta Młodzieży, ale także czas na formacje i wspólna rekreację, byśmy wszyscy tworzyli jedno!!!

Zapraszamy Was serdecznie!!!

Zapisy: duszpasterstwo.swanna@gmail.com

Więcej informacji wkrótce…

WAŻNE INFO:

 

Zapraszamy na Wielkopostne Dni skupienia dla Studentów i Młodzieży pracującej. Tematem przewodnim będzie Nadzieja. W tym czasie Wielkiego Postu razem z naszymi gośćmi będziemy chcieli dotknąć tajemnicy Cierpienia, opartej na nadziei chrześcijańskiej. Zarezerwuj sobie czas i pozwól, aby ten czas Postu był dobrym przygotowaniem na Zmartwychwstanie Pana.
 
koszt: 80 zł.
Początek w piątek o godz. 19:00
 
 

Tradycyjnie zapraszamy na zimowe rekolekcje dla chłopaków. Tym razem miejscem naszych rekolekcji będzie Wyższe Seminarium we Wrocławiu-Karłowicach. Zapraszamy Cię by dać sobie chwilę na pobycie z Panem Bogiem i w męskim gronie gdzie będziemy dzielić się jak przeżywamy swoją wiarę i codzienne życie.

Zapraszamy Cię serdecznie!

Miejsce: Wrocław-Karłowice, al. Kasprowicza 26
Początek w piątek o godzinie 18:00
ZGŁOSZENIA I WSZELKIE INFORMACJE: o. Kamil – email: kamilofm.mt@gmail.com

Franciszkańskie Dni Skupienia

Zapraszamy w dniach 31 stycznia – 2 luty 2020 r. do Wrocławia-Karłowic na FDS-y dla chłopaków. Read more

© 2015 swanna.org | w wolnych chwilach studio
Poznaj nas: