Zapraszamy na Wielkopostne Dni Skupienia dla studentów i młodzieży pracującej. W tym czasie nie zabraknie czasu na modlitwę, na Adorację Pana Jezusa i wartościowe słowo. Daj sobie w tym czasie Wielkiego Postu okazją aby się zatrzymać i pomyśleć nad swoim życiem i swoim sercem. Zapraszamy Cię!!!
 
 

Wielkopostne Dni Skupienia dla Rodziny Młodzieży Franciszkańskiej.

W tym świętym czasie 40-dni, który daje nam Kościół chcemy spotkać się i zbliżyć się do Boga przez przykład życia św. Franciszka z Asyżu.

Po raz kolejny zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży, które poprowadzą młodzi, świeccy członkowie grupy ewangelizacyjnej. 

Temat: „Stworzeni do wolności”.

ZAPISY

Zapisy tylko i wyłącznie e-mailem na Domu Pielgrzyma: dompielgrzyma@op.pl

UWAGA! DUSZPASTERZE I KATECHECI!

To spotkanie jest znakomitą okazją dla młodego człowieka, by mógł on w gronie równieśników, zastanowić się nad swoim życiem i odpowiedzieć sobie na pytanie o sens swojej wiary; potraktować je można jako rekolekcje dla szkół, katechumenów albo dla grup przyparafialnych.

Wsłuchując się w Słowo Boże i wpatrując się w osobę św. Franciszka z Asyżu, będziemy chcieli wejść w głąb swego serca podczas Franciszkańskich Dni Skupienia dla młodzieży męskiej. Dzisiaj Bóg wzywa ciebie, abyś odkrył tajemnicę jaką kryje Twoje serce!

Czas FDS-ów będzie również czasem poznania życia zakonnego. Na własne oczy przekonasz się jak wygląda dzień zakonnika, jak się modli, jak żyje we wspólnocie. Będzie to czas wzajemnej wymiany doświadczeń. Poznasz charyzmat franciszkański i co to znaczy być duchowym synem św. Franciszka z Asyżu.

Miejsce: Kłodzko
Początek w piątek o godzinie 18:00
ZGŁOSZENIA I WSZELKIE INFORMACJE: o. Kamil – email: kamilofm.mt@gmail.com

 

Czas ferii zimowych to także czas zimowiska dla dzieci w naszym duszpasterstwie. Serdecznie zapraszamy dzieci  od 3 klasy szkoły podstawowej, do 7 włącznie, do przeżycia niesamowitego czasu z Bogiem, franciszkanami i z sobą nawzajem.

Zapraszamy Was w terminie: 28.01 – 2. 02. 2019

WAŻNE INFORMACJE:

Koszt: 280 zł z czego 40zł zaliczki bezzwrotnej wpłacanej na konto duszpasterstwa po uzyskaniu informacji zwrotnej o zapisaniu dziecka na zimowisko.

W zimowisku mogą wziąć udział dzieci od 3 klasy szkoły podstawowej do 7 włącznie.

Poniżej formularz uczestnika do pobrania, wypełnienia i odesłania na adres: duszpasterstwo.swanna@gmail.com

Proszę pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem rekolekcji organizowanych przez duszpasterstwo i wypełnieniu zgody związanej z RODO (tutaj)

konto: 47 1600 1156 1847 6991 7000 0060
[w tytule wpłaty prosimy koniecznie podać imię i nazwisko dziecka] 

FORMULARZ UCZESTNICTWA

UWAGA

Prosimy nie dawać dzieciom telefonów komórkowych, na zimowisko nie przyjmiemy dziecka, które będzie miało z sobą telefon.

Chcemy Was oficjalnie poinformować, że ruszyły zapisy na Eerkę, czyli rekolekcje na koniec roku z zabawą noworoczną!

Zapisy i informacje na www.ewangelicznerozliczenie.pl oraz www.facebook.com/jestemzgorki/

Jeśli macie propozycję warsztatów do przeprowadzenia to zgłaszajcie się do o. Kamila!

Czekajcie na kolejne informacje o gościach i koncertach!

#jestemzGórki

Adwent to czas wyjątkowy bo podprowadza nas i przygotowuje do Bożego Narodzenia. Ale to też czas refleksji nad życiem i tym jakim jestem w relacji do siebie i drugiego człowieka. 

Zapraszamy was serdecznie na rekolekcje.

Koszt 

Zapisy: duszpasterstwo.swanna@gmail.com

 

Więcej informacji wkrótce…

 

 

Adwentowe Dni Skupienia

Adwentowe Dni Skupienia… co to w ogóle jest?
Dla „stałych bywalców”, czyli Górkowiczów odpowiedź jest prosta: REKOLEKCJE Z ZABAWĄ ANDRZEJKOWĄ! 💃🕺
Dla tych, co nie wiedzą o co kaman – wyjaśniamy:
NA DOBRE ZAKOŃCZENIE ROKU LITURGICZNEGO I NA DOBRE WEJŚCIE W CZAS ADWENTU proponujemy wspólny czas modlitwy, konferencji i zabawy!
Temat: „DOKĄD?” 🤔 to nic innego jak postawienie sobie pytania: JAK MA WYGLĄDAĆ MOJE ŻYCIE? JAKI MAM WPŁYW NA TO CZY BĘDĘ JESZCZE TU, NA ZIEMI SZCZĘŚLIWY? Jeśli chcesz poszukać odpowiedzi to zapraszamy Cię w przełomowy weekend listopada i grudnia na Górę św. Anny. 
 

Zapisy: duszpasterstwo.swanna@gmail.com

Zaczynamy w Piątek o godzinie 18:00

Wejść za mury klasztoru, przekroczyć choć na chwile drzwi z napisem KLAUZURA, to może być ciekawe doświadczenie. A może zastanawiałeś się już nie raz, jak tam jest, po tej „drugiej” stronie? Może brak ci odwagi by zapytać, jak wygląda dzień zakonnika, co robi i jak żyje. Dlatego zapraszamy Cię, na rekolekcje dla chłopaków w murach klasztoru na Górze św. Anny. Będzie to czas poznawania życia zakonnego, samemu włączając się samemu w Jego rytm. Zapraszamy Cię, do niesamowitej przygody z Bogiem, drugim człowiekiem, ze św. Franciszkiem z Asyżu. Nie zabraknie tu miejsca, na modlitwę, ciszę, wspólne prace, ale przede wszystkim na Twoją osobistą relacje z Bogiem. Już dziś serdecznie Cię zapraszamy.

Miejsce: ... Początek o godzinie 18:00
Koszt: Niech to nie będzie dla Ciebie przeszkodą
ZGŁOSZENIA I WSZELKIE INFORMACJE: o. Kamil – email: kamilofm@wp.pl lub tel:608389505.

© 2015 swanna.org | w wolnych chwilach studio
Poznaj nas: